« Úvod | Aleš Vavřinec (kouč a ... »

Modrý deník James A. Levine


Modrý deník
James A. Levine

I teď se mi potvrzuje, že si mladí rychle zvykají. Nezkušenost či jistota je dar, jelikož neposkvrněný bílý obraz na sobě nikdy neměl žádnou barvu, odstín ani tvar. Je mnohem snažší malovat na čisté plátno, než na to, které už je povalované.

Někdy se váš život změní během jedné sekundy a někdy to trvá celý život. V mém případě stačily dva dny.

Když smícháte vodu z jednoho šálku s vodou z druhého, můžete ji pak znovu rozdělit? Ne! Je to jedna voda, nerozdělitelná. Těla žen, tak jemně tvarovaná, jsou kožené nádoby, které po zemi roznášejí vodu.

Muži vycházejí z vody ženy. Ženy je ve své vodě nosí až do porodu, kdy z ní vyplavou. A co je první věc, kterou muž udělá, když nás opustí? Touží se přisát, vtáhnout do sebe onu řeku, protože bez ženy je prázdný. Muži pak po celý život ukládají své hříchy a odpad zpátky do řeky. A nakonec jsou jejich těla spálena, aby se navrátili do řeky, kterou je žena.

Člověk má jen jednu podobu, a to tu, kterou vnímáte v danou chvíli, kdy jej vidíte.

Co má podle vás navrch, autobus nebo jeho palivo? Nejspíš řeknete autobus, protože přepravuje řidiče a cestující sem tam. Jenže bez paliva se nehne a je k ničemu. Naproti tomu palivo se může přelít do jiného autobusu nebo do auta, nebo jím ohřejete vodu. Palivo také můžete použít k výrobě bomby, Je jasné, že v palivu je síla.

Oblíbené téma muže je on sám. Staňte se jeho zrcadlem a bude mluvit donekonečna.

Na osud svádíme kdeco. Mnoho lidí považuje nevysvětlitelné věci za zásah osudu a krčí rameny, když k ním dojde. Ale s osudem se to má jinak. Svět funguje jako řada kruhů, které jsou neviditelné, protože sahají do vyšších sfér. Osud je místem, kde se tyto kruhy energie protínají se zemí. Jelikož je nemůžeme vidět, neznáme jejich obsah a netušíme, jak jsou široké nemůžeme předpovědět, kdy tento zářez do naší reality přijde. A když se to stane, říkáme tomu osud, Osud není nahodilá událost, ale něco nevyhnutelného. Jsme jen slepí k jeho povaze a načasování. Jsme také slepí k tomu, jak osud propojuje jednu událost s druhou.
Archiv

Fotoalbum

počítadlo.abz.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se