« Úvod | Všechno není zapomenut... »

Změna

Konečně to dokázala, konečně dokázala přervat kořeny a odejít, odejít z rodiny, odejít z vesnice do velkoměsta.
První rok bydlela v podnájmu u své příbuzné, ale tam najednou vadila, tetka si našla přítele, ona ustoupila a odstěhovala se.
Začala bydlet na podnikové ubytovně, zpočátku byla docela v šoku, nebyla zvyklá na takovou ztrátu soukromí, pomalu si zvykala.
Po 14ti dnech odjela na víkend domů, musela se postarat o zvířata a květiny, rodičům se podařilo vycestovat do západní ciziny.
V neděli večer se vrátila a zírá, na její posteli spinká jakási kráska, nechtěla ji budit, nechala ji být, řikala si, ráno moudřejší večera, uvidíme.
Ráno kráska dál spala, ona odešla do práce.
Když se vrátila odpoledne domů, kráska pro ni měla nachystanou večeři a přivítala ji krásným moravským olomouckým přízvukem.....
Byla tak bezprostřední, nedalo se odmítnout, musely se spřátelit, povídaly si, povídaly si tak, jako by se znaly dlouhá léta......
Pak se rozhodly, že tu večeri musí společně zapít a tak šly do nejbližší hospody, chtěly být jen spolu, povídat si dál, seznamovat se spolu..... to se jim nepodařilo, okamžitě byly středem pozornosti, dvě osamocené bloncky, jedna malá, jedna velká, obě veselé, rozesmáté, to přece muselo upoutat pozornost mužského osazenstva. Než se pořádně usadily, už před nimi stálo pivo a panáky, odmítaly, bylo jim to nic platné, tak to přijaly, no proč vlastně ne. Za chvíli už u nich u stolu seděli mužští živočichové a snažili se je bavit, poznat, .... získat?
Přistoupily na jejich hru, nechaly se bavit, nechaly se hostit a pak...... pak zdrhly.
Byly mladé, nezávislé, nechtěly se nechat spoutat, a hlavně se nechtěly nechat spoutat na jednu noc............

Archiv

Fotoalbum

počítadlo.abz.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se