« Úvod | Všechno není zapomenut... »

Prezentace Zepter

Kdysi, když ještě firma Zepter tvrdila, že nikdy nebude používat obyčejnou reklamu a své produkty nabízela prostřednictvím svých obchodních zástupců se jí ozvala dávná kamarádka, že by ráda u ní v bytě udělala prezentaci, že má pozvat ještě další dvě dvojice, koupit maso a pak uvidí něco úžasného, něco, co nikdy neviděla, že se naučí vařit levně, rychle a zdravě. Tak jo, pozvala hosty, koupila maso a čekala, co se bude dít. Kamarádka dorazila i s manželem a začala vykládat o super hrncích, nerezových, které jsou nezničitelné a mají celoživotní záruku, vaří perfektně.......
První zádrhel spočíval v tom, že měla doma elektrický sporák, na ten "zeptřice" nebyla zvyklá, tak jen chtěla vědět, jaký stupeň na sporáku je nejmíň.
No, víš, má to stupnici od jedné do šesti, takže jedna je nejmíň.
Jo dobrý, posaďte se, za chvilku budete mít na stole před sebou super večeři.
Tak se posadili, dali si kávičku a čekali. Čekali hodinu, druhou, měli hlad, do kuchyně nesměli, nakonec se tedy hostitelka proplížila nepozorovaně k lednici, nakrájela salám, sýr, chleba, načala další lahev, a popíjeli, dlabali, bavili se a pořád dál čekali. Po další hodině konečně "zeptřice" na stůl předložila kus vysušeného masa, které se nedalo absolutně požívat a omlouvala to tím, že ten elektrický sporák je nějaký divný. Oni to vzali s humorem, namazali si další chleby a bylo jim celkem dobře.
Ne tak "zeptřici", ta chtěla napravit dojem a když nedokázala uvařit pořádné jídlo v těch super hrncích, snažila se jim alespoň prodat báječné skleničky na víno, které se nikdy nedají rozbít. Prý si to mohou zkusit.
Tak jo, vzali první skleničku a hodili ji na zem.... a v tu chvíli se celým pokojem rozlétla spousta střepů, začali se smát... "zeptřice" začínala být celkem zoufalá a omlouvala se, že prý nějaká chybka, dala jim druhou skleničku, následoval další pokus, zase mraky střepů..... to už se nesmáli, to už se chechtali až se za břicha popadali.....
Byl to fakt veselý večer, Zepter jaksi neuspěl vinou své neschopné obchodní zástupkyně, najedli se ze zásob, co ona měla doma, ale za odměnu dostala nerez kleště na špagety.
No co, kde i dneska dostanete něco zadarmo? resp. za dvě kila masa, kus salámu, sýra, vína ........ale i tak ta sranda za to stála.:)

Archiv

Fotoalbum

počítadlo.abz.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se