« Úvod | Všechno není zapomenut... »

Vyrostla jsem, už nezlobím-Diana Kobzanová

Absolutně se o politiku nezajímám, jde to mimo mě. Není tady nikdo, kdo by mi byl tak sympatický, abych mu do urny hodila lístek. Možná se to spoustě lidem nebude líbit, ale takhle to vidím, takhle žiju....Blbý, že?

Myslím si, že je tady takový bordel, že jeden můj hlas to nespasí, stejně si to udělají, jak chtějí, ať už křičíme, jestli chceme ptáky nebo třešně. Nechci rozebírat politiku, je to nudné téma, které mě nezajímá.

Občas se mi nějaká kamarádka svěří, že když někomu řekne,m že byla u Diany, tak lidi reagují: „Cože? U tý krávy?“ Lidi mě berou podle toho, co si o mně přečtou. Média mají sílu udělat z člověka někoho, na koho všichni plivou. I když je fakt, že se to zlepšuje. Nejednou mi přijde od vysílání zpráva od ženské, že mě neměla ráda, ale teď mě ráda poslouchá a že změnila názor. To mi dělá radost.

Něčím se nehodlám zatěžovat, ale na jiné věci si dávám pozor. Už na to mám věk. Jestli chci opravdu něco dokázat a vyvrátit to, co si o mně lidi myslí, tajen takhle. Už nejde dělat věci bezmyšlenkovitě.

Jestli si lidi myslí, že jediné, co umím, je se svlíknout do naha, tak to je mrzuté. Kdybych byla obyčejná holka, která udělala malér a vyfotila se do časopisu, budou se na mně zlobit rodiče. Pak možná ženich, kterému to ta holka trak nějak zapomene říct, a on se to dozví…. Ale to je tak všechno. Můj malér byl větší.

Archiv

Fotoalbum

počítadlo.abz.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se