« Úvod | Všechno není zapomenut... »

Jan Kraus


Třeba to, že si někdo myslí, že jsem to, jak vypadám. To je nespravedlnost. Jinak já jsem velmi těžce snášel období reálného socialismu. To jsem byl úplně vyřízený.

A teď nechci, aby to tu byla ta prolhaná zlodějna, to mě taky trápí.

Minimálně polovina politické reprezentace se podílí na mafiánském spolčení společně s justicí, policií, to denně čteme.

Ale ta celá finta české politické scény jde v tom,že oni na sebe drze uplatňují trestní právo jako na běžného občana. Ale oni jsou v politice a platí na ně morální kritéria. Daleko přísnější metr. Tedy odejděte z politiky, dokud podezření nebude eliminováno, a pokud bude potvrzeno, ž se tam neobjevíte. A jestli pak budete zavření, je nám jedno, ale teď hlavně vypadněte z politiky!

Platí v tom, že nedělám žádno aktivitu., která sice s bulvárem přímo nesouvisí, ale bulvár ji zneužívá.


Bulvár sám o sobě je někdy zábavný žvást.

Myslím si, že Paroubek byl daleko lepší politik, než jaký obraz mu dělala média, choval se daleko líp v rámci korupce a ve svý straně. Určitě to pro ně byl politik, který nebyl zloděj, nebo spekulant na majetky a útok na něj se stal nesnesitelný v okamžiku, kdy si začali dělat legraci z toho, jak vypadá. To je nepřijatelný, to se nedělá.

Kdybych někoho volil,k měl bych tendenci mu držet palce nebo doufat, a proč bych to dělal? Je to stejně bezcenný v Česku a já v rámci svý profese si držím, že jsou mi ty strany jedno.

No, pro mne je cennější nevolit než si vypěstovat k té straně nějaký vztah.

Připadá mi úžasný, že je tam pořád tolik zlodějů. Vy máte inverzní uvažování. Máte uvažování, který je pro mne pořád něčím lokajský, vy furt máte radost, že nás netlučou.

Já chci ať je to normální. A ne že bych se utěšoval tím, že když mi dali na držku, dva zuby mi ještě zůstaly.

Politické strany u nás jsou odrazem české společnosti, která je v takovém stavu, v jakém je, v lepším být nemůže, protože je zrasovaná komunismem. Ostatně vy jste jejím ideálním představitelem, protože jste člověk, který si hraje na to, že se raduje z mála, a přitom se vlastně bojí. A proto to je, jak je.

Já nelžu,. Já si to myslím, to je můj názor, já to tak charakterizuju.


Archiv

Fotoalbum

počítadlo.abz.cz
TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se